Vítejte na stránce věnované společnému pobytu! Chtěli bychom část tohoto léta strávit společně k povzbuzení a budování. V následujících řádcích jsou přiblíženy podrobnosti ohledně pobytu a případné registrace. Na pobyt jste zvaní s celými rodinami a velmi se na společný čas těšíme!

Omlouváme se, ale přihlašování je pro naplněnou kapacitu již uzavřeno. Pro zúčastnění se části pobytu nás prosím kontaktujte.
Odkaz na přihlášku na pobyt – ZDE.

Kdy a kde?
  • 2. až 8. srpna 2020
  • Začneme nedělní večeří (příjezd odpoledne), skončíme v sobotu oběděm
  • Rekreační areál WOL v Černé Hoře u Brna (mezi Černou Horou a Žernovníkem) – odkaz na mapu
  • Více info o místě pobytu viz web areálu – odkaz zde
Kolik to bude stát?
  • Odhadovaná předběžná cena za celý pobyt pro dospělého pouhých 2.999 Kč při včasné registraci (do 10.6.2020). Při pozdějším přihlášení je cena 3.499 Kč.
  • Odhadovaná předběžná cena pro děti od 3 do 7 let 999 Kč při včasné registraci (do 20.6.2019). Standardní cena je potom 1.499 Kč.
  • Pobyt je pro děti do 2 let zdarma!

Pobyt proběhne v nádherném místě s čerstvě zrekonstruovanou hlavní budovou. Ubytování na šestilůžkových pokojích či chatkách, sprchy a tolatety jsou společné na chodbě. Součástí areálů je travnaté hřiště na fotbal, frisbee, americký fotbal, hřiště na volejbal, hřiště na basketbal, horolezecká stěna a další. To všechno jen kousek od Brna a Kuřimi!

Pro koho je pobyt určený?

Pobyt je určený pro všechny členy vaší rodiny, žádnou věkovou hranici nemáme.

Co se tam bude dít?

Hlavním záměrem pobytu je být spolu, být povzbuzení a budovaní. Od toho se také odvíjí společný program, který bude obsahovat biblické vyučování a obecenství, dále dobrovolné hry a aktivity, anebo sporty. Program celého týdne je koncipován ve větší volnosti a svobodě, kde si každý jistě najde to svoje.

Jak se mohu přihlásit

Přihlašování je otevřeno!

Pokud Vás pobyt zaujal nebo byste jej chtěli doporučit někomu dalšímu, neváhejte se přihlásit! Na začátku článku naleznete odkaz a informace o ceně. Pro registraci je potřeba uhradit zálohu. Dále přidáváme pokyny k platbě:

  • Číslo účtu pro veškeré platby je 2801567209/2010 (Fio Banka).
  • Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo 2019.
  • Jako specifický symbol prosím uveďte své datum narození (ddmmrrrr).

Přihláška se stává platnou, po uhrazení nevratné zálohy 500 Kč, která se odečítá z celkové ceny. Zbytek ceny je možné uhradit na stejný účet, nebo v hotovosti až na místě. Pamatuj také na to, že součástí uvedené ceny není zapůjčení lůžkovin (povlečení, polštář a přikrývka, poplatek areálu je 30 Kč/den), nezapomeň si potom vzít svůj spacák a prostěradlo.

Těšíme se na společný čas!